Kto ma najwięcej obserwujących na Instagramie?

Instagram to portal umożliwiający dodawanie fotografii w charakterystycznym formacie kwadratu. Obecnie jest to jedno z największych i najpopularniejszych mediów społecznościowych, które zostało zakupione przez koncern Facebook. Kto ma najwięcej obserwujących na Instagramie?

Oficjalny profil Instagrama nie zostaje automatycznie polubiony po założeniu profilu, pomimo tego wciąż cieszy się największą liczbą obserwujących. Za pomocą tego medium Instagram prezentuje ciekawe zdjęcia z różnych zakątków świata, które dotyczą wielu dziedzin życia. Profil ten obserwuje aż 333 milionów użytkowników.

Cristiano Ronaldo

Profil portugalskiego piłkarza Christiano Ronaldo, który gra obecnie w klubie Juventus, przyciągnął uwagę aż 204 milionów użytkowników. Ronaldo jest nie tylko najpopularniejszym sportowcem w mediach społecznościowych, ale i najlepiej opłacanym graczem w historii.

Ariana Grande

Na profilu Ariany Grande odnaleźć można zdjęcia z koncertów, artystyczne selifie, oraz fotografie ukazujące życie codzienne młodej gwiazdy muzyki pop. Profil Ariany Grande obserwuje 175 milionów użytkowników

Dwayne ‘The Rock’ Johnson

Były wrestler w WWE stał się jednym z najpopularniejszych gwiazdorów kina akcji, który ma na swoim koncie wiele kasowych sukcesów. Zdjęcia przybliżające jego codzienne życie obserwuje na Instagramie aż 172 miliony użytkowników.

Selena Gomez

Selena Gomez to kolejna gwiazda muzyki pop, która w poprzednich miejscach zajmowała miejsce tuż za oficjalnym profilem Instagrama. Obecnie jej profil śledzi 168 milionów użytkowników, którzy mogą podziwiać zdjęcia przedstawiające kulisy życia gwiazdy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP