Kto ma najwięcej wyświetleń na YouTube?

YouTube to cieszący się ogromną popularnością serwis internetowy, który umożliwia dodawanie filmów każdemu użytkownikowi. Z czasem platforma stała się jednym z najważniejszych serwisów społecznościowych. Poszczególnym filmom towarzyszą statystyki, a w tym między innymi liczba wyświetleń danego klipu.

Kto ma najwięcej wyświetleń na YouTube?

Obecnie najwięcej wyświetleń spośród wszystkich filmów dostępnych na platformie ma klip do utworu Despacito autorstwa Luisa Fonsi. Teledysk został wyświetlony aż 6,726 mld razy! Klip może pochwalić się również największą liczbą polubień spośród treści dostępnych na platformie. Łapka w górę została kliknięta przez 37 mln użytkowników.

Jaki kanał ma najwięcej subskrypcji na YouTube?

Przez długi czas najpopularniejszy kanał w serwisie YouTube należał do Felixa Kjellberga, który występuje pod pseudonimem PewDiePie. Miejsce na podium zostało mu jednak odebrane przez kanał T-Series należący do hinduskiej wytwórni muzycznej i filmowej. Zmagania tych dwóch kanałów o prowadzenie w ilości subskrypcji na YouTubie było na bieżąco śledzone i chętnie komentowane w mediach społecznościowych.

Inne statystyki dotyczące YouTube

Najczęściej komentowanym filmem na YouTube jest teledysk do utworu Baby autorstwa Justina Bibera, który posiada przeszło 4 i pół miliona komentarzy. Komentarz o największej liczbie polubień napisany został przez youtubera Setha Evermana pod teledyskiem Billie Eilish do utworu Bad Guy. Użytkownicy platformy YouTube oglądają aż miliard godzin filmów dziennie. W Polsce najpopularniejszym youtuberem pozostaje Blowek, którego kanał zebrał 4,37 mln subskrypcji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP