Najpopularniejsze hashtagi na Instagramie

Konta na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowym, jakim jest Instagramie można używać do najróżniejszych celów. Może ono posłużyć nam za prywatny pamiętnik przeznaczony jedynie dla bliskich, wybranych osób.

Może być świetnym sposobem na wyrażanie siebie, swoich poglądów i postaw, ale również bardzo dobrym miejscem na reklamę własnej działalności czy sposobem na zarabianie pieniędzy. Szczególnie do dwóch ostatnich celów konieczne będzie nam zwiększenie zasięgów naszej strony. Jak to zrobić? Jak zyskać więcej followersów i polubień?

Jak zdobyć popularność na insta?

Kluczem do zdobycia dużej popularności poprzez Instagram są hashtagi. To dzięki nim możemy ‘otagować’, czyli zatytułować nasze zdjęcie tak, by przypisać je do konkretnych kategorii, dzięki czemu będziemy mogli zwiększyć liczbę swoich fanów. Np. Jeżeli dodany przez nas post dotyczy wakacji i ma stanowić reklamę hotelu powinniśmy otagować go słowami, wskazującymi na jego tematykę, tak by ludzie zainteresowani danym tematem szybko mogli go odnaleźć. Jednak, aby mieć pewność, że nasze posty będą często klikane warto posługiwać się najczęściej wyszukiwanymi przez społeczność Instagramową słowami. Jakie są więc najpopularniejsze hashtagi na Instagramie?

Popularne #hashtagi

Moda również wśród hashtagów zmienia się co jakiś czas, jednak nie aż tak często. W Internecie możemy znaleźć wiele portali i aplikacji, które dysponują szerokim spisem najczęściej używanych hashtagów na Ig w danym okresie. Jednak do niezmiennej czołówki z pewnością zaliczyć możemy: #love #fashion #inspiration #family #style #foodporn #friends #summer #holiday #selfie #beautiful #style #nature #instagirl #instaboy oraz wiele wariacji na ich temat. Dużą popularnością cieszą się również angielskie skróty takie jak: #TBT #BAE #POTD #MM # IRL #FBF.

Maksymalnie pod postem umieścić możemy 30 hashtagów. Jeżeli mamy zamiar skorzystać z pomocy aplikacji lub stron z popularnymi tagami warto pamiętać, by korzystać z amerykańskich portali. Wtedy będziemy mogli mieć pewność, że dane zawarte na stronach są najbardziej aktualne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP