Jak zmienić czcionkę na Instagramie?

Instagram to portal społecznościowy, cieszący się w obecnych czasach bezsprzecznie największą popularnością. Za jego pośrednictwem możemy wyrażać siebie poprzez dodawanie zdjęć, filmów i opisów. Często konto na Instagramie służy wielu osobom jako współczesna wersja bloga. Niekiedy, jednak możemy chcieć zmienić typ czcionki w opisie naszych zdjęć lub w Bio, żeby przyciągnąć większą uwagę lub po prostu ze względów estetycznych. Jak to zrobić? Jak zmienić czcionkę na Instagramie?

Kiedy korzystamy z Instagramie?

Najczęściej korzystamy z Instagramu poprzez aplikację na naszych telefonach, dlatego, przedstawimy najprostszy sposób na zmianę czcionki z użyciem telefonu. Jeżeli posiadamy system Android udajemy się do sklepu Google, natomiast jeżeli korzystamy z iOS wybieramy App Store. Wpisujemy w okienko wyszukiwarki hasło ‘Fonts for Instagram’, co znaczy po prostu ‘czcionki na Instagrama’. Następnie wybieramy aplikację, która najbardziej nam się spodoba i instalujemy ją na naszym urządzeniu.

Jak zmienić czcionkę?

Kiedy, wybrana przez nas aplikacja będzie już pobrana, uruchamiamy ją. W puste pole, znajdujące się zazwyczaj u góry wpisujemy słowo lub słowa, które planujemy zamieścić w opisie lub w Bio na naszym koncie. Naszym oczom powinno ukazać się wybrane słowo w najróżniejszych czcionkach. Wybieramy tę wersję, która najbardziej przypadła nam do gustu i kopiujemy ją do schowka. Następnie, otwieramy Instagram, przechodzimy do edycji zdjęcia lub dodajemy całkowicie nowy post i w jego opisie wklejamy skopiowane wcześniej wyrazy. I gotowe! Nasze zdjęcie lub notka biograficzna będzie funkcjonowała od teraz z opisem w niestandardowej formie graficznej. Pobranie stosownej aplikacji pozwoli nam zmieniać czcionki, kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP